بعد از تلاش زیادی که برای به راه انداختن شرکتتان کرده اید، احساس نمی کنید که لازم است  راحتترین صندلی اداری  ممکن را بیابید؟ البته صندلی اداری شما بایستی با شرکت شما مطابقت داشته باشد، اما همچنین باید به شما احساس آسایش و راحتی در طی ساعتهای کاری طولانــی را بدهد.صندلی شما بایستی راحت بوده و برای بدنتان مناسب باشد تا پس از گذشت 12 ساعت در روز، ناحیۀ پائین کمرتان در وضعیت مناسبی باشد.

بسته به وضعیت طراحــی شرکتتان،شما می توانید صندلی ای از جنس چرم،پارچه و یا وینیل انتخاب کنید که این باید بر اساس سلیقۀ شما تعریف گردد.برخی از شرکت ها تنها یک صندلی با میز برای شما فراهم خواهند کرد، اما شما نباید فکر کنید که این تنها انتخاب شماست اگر که با آن احساس ناراحتی می کنید. شما باید آزادی انتخاب داشته باشید و به بازار بروید و نگاهی به آنچه که موجود است بیاندازید و ببینید که موارد انتخابی بیشتری بر اساس نیازتـــان نیز وجود دارد.

برای آن دسته از افراد که همواره با مشکلات ناحیۀ کمر مواجه هستند، یک صندلی با ایمنی و تضمین ناحیۀ کمر یک الزام است. مدل های بسیاری در بازار وجود دارند که ایمنی ناحیۀ کمر را فراهم میکنند و خستگی فیزیکی کمتری را در محیط کار به همراه دارند. بعضی از صندلیها حتی ایمنی ناحیۀ کمر قابل تنظیمی ارائه می دهند و قابل تنظیم شدن با سطح آسایش و راحتی شما هستند.

دانستن این نکته ضروری  و مهم است که قبل از اینکه تصمیم بگیرید، زمانی را صرف امتحان کردن چندین صندلی کنید. زمانی که تصمیم گرفتید و صندلی مورد نظر خود را یافتید، لحظه های رو به  رشدی را در شرکتتان خواهید داشت.