گروه شرکت های مبلمان خاکسار در اسل 1362 در زمینی به مساحت 6000 متر مربع در شهرک طرق مشهد تاسیس و راه اندازی گردید. از همان ابتدا ، مشتری محوری و جلب رضایتمندی مشتریان را ، سرلوحه کار خود قرار داده و مفتخر است ، با استفاده از پشتوانه و سابقه بیش از 27 سال در صنعت چوب ، با پشتکار و درایت مدیران و پرسنل نوآور ، ماهر و کوشا ، گامی مهم در زمینه برآوردن نیاز های شما هموطنان گرامی و خود کفایی کشور بردارد. 

اکنون به خود می بالیم و اهتماممان این است روز به روز بر کیفیت و تنوع محصولاتمان بیافزائیم. بدین منظور با بهره گیری از تجارب چندین ساله و بکار بردن مرغوب ترین مواد اولیه و استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و امکانات فنی ، توانسته ایم روز به روز بر کیفیت تولیدات مجموعه افزوده و محصولاتمان را با کیفیت برتر و قیمت های بسیار مناسب و به طور مستقیم ، منطبق با آخرین مدل ها و استاندارد های روز در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

در حال حاضر نیز به لحاظ رعایت اصل صداقت در کار و حفظ حقوق مشتری تمامی محصولاتمان را بعد از انجام مراحل مختلف کنترل کیفیت و تایید نهایی ، با شناسنامه تولید و ضمانت نامه مربوطه به هموطنان عزیز عرضه نموده و با ارائه خدمات پس از فروش ، سالیان سال همراه شما عزیزان هستیم.

                                                                                                          مقدّر علی خاکسار -  مؤسس

نشانی :

نمایشگاه و مرکز تولید و طراحی : مشهد ، شهرک طرق نبش ساعی 59 

تلفن : 05113924080  -  05113920343         فکس : 05113924645

دفتر فروش مشهد : بلوار فرودگاه ، نبش جمهوری 19 ، تلفن : 3416705

عرضه انواع بوفه ، سرویس چوب عروس ، مبلمان راحتی ، استیل و ...